Eksik Ders Kaydı Yaptıran Öğrencilerin Dikkatine

DERS SEÇİMİ SORUNLU OLAN ÖĞRENCİLER
Süleyman Erdemir. 3. Sınıf dersleriyle 16 Kredi ve 30 AKTS alması gerekmektedir. 2. Sınıfta alınan Beşeri Coğrafya dersini yeniden seçmeli ya da o dersin yerine 2. Sınıf güz dönemi için başka bir seçmesi gerekmektedir. 
Levent Özdemir: 3. Sınıf dersleriyle 16 Kredi ve 30 AKTS alması gerekmektedir. 2. Sınıfta alınan Meşrutiyet Dönemi Türkiye’de Gayrimüslümlerin Kurumları dersini yeniden seçmeli ya da o dersin yerine 2. Sınıf güz dönemi için başka bir seçmesi gerekmektedir.
Hasan Emre Gül: 2. Sınıf derslerinde Mezopotamya dahil olmak üzere 2 Kredi 4 AKTS daha seçmelidir. 3 Sınıf derslerini 16 Kredi ve 30 AKTS’ye tamamlamalıdır. 
Burak Çiltaş: 2. Sınıf güz döneminde alıp kaldığı Atatürkçü Düşünce Sisteminin Temelleri dersini sisteminden sildirmesi gerekmektedir. 
Beyza Sarıca: 2. Sınıf güz döneminde alıp kaldığı Atatürkçü Düşünce Sisteminin Temelleri dersini sisteminden sildirmesi gerekmektedir.
Perizat Aktaş: Bilgisayar Destekli Çizim Teknikleri I ve Felsefi Eleştirel Düşünce dersleri yerine 2. Sınıf güz döneminden başka bir ders seçmesi gerekmektedir. 
Şirag Şeşetyan: Klasik Arkeoloji Giriş I dersini alması gerekmektedir.
Ahu Mahin Asgharnia: Yabancılar İçin Türk Dili, Yabancılar İçin Atatürk İlkeleri ve İnkılap ve Yabancı Dil, Güzel Sanatlar I derslerini seçmeniz gerekmektedir
Nalan Ümran Sancak: Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I ve Türk Dili I derslerini alması gerekmektedir.
Berker Başlamışlı: Güzel Sanatlar I dersini alması gerekmektedir.